Školní výlet 7.B

18.06.2013 / 15:03

Školní výlet 7.B

Naše třída 7.B vyrazila letos na výlet do podhůří Beskyd, do oblasti Lašské brány. Bydleli jsme v chatkách v kempu Ricco v historickém městečku Příbor. Poznali jsme místo, kde prožil část svého dětství filozof Sigmund Freud. Druhý den jsme se vydali vlakem do blízkého Štramberku. Pěšky jsme nejprve došli k jeskyni Šipka, známé svými kosterními nálezy člověka neandrtálského a pak jsme pokračovali až na vrchol štramberské Trúby. Odtud se skýtal nádherný výhled na podhůří Beskyd a na malebné městečko s roubenými domky. Místní náměstí tak vonělo perníkem, že jsme neodolali a koupili si štramberské uši přímo z pece. Krásné počasí nám umožnilo koupat se až do večera v bazénu a vyzkoušet si spoustu vodních nafukovacích atrakcí včetně aquazorbingu. Nezapomenutelný zážitek!

zrekreovaní žáci 7.B, tř. uč. H. Verna a A. Faltová

DSC01154 DSC01158 DSC01163 DSC01171 DSC01178 DSC01186 RIMG0658 RIMG0669 RIMG0718