Školní výlet 8.B

19.06.2019 / 15:47

Školní výlet 8.B

Ve čtvrtek 6. června se naše třída vydala dvoudenní školní výlet do Jeseníků. Ubytovaní jsme byli v apartmánech v Ostružné a moc se nám tam líbilo. První den jsme navštívili lázně Jeseník, kde jsme okusili vodoléčbu na unikátní balneostezce. I když se mnohým do ledové vody nechtělo, nakonec jsme byli všichni nadšení. Po návratu do Ostružné jsme si ještě zahráli bowling ve Skilandu. Druhý den ráno jsme přešli pěšky do Petříkova. Tam na nás čekal „adrenalinový“ zážitek v podobě jízdy na horské bobové dráze. První jízda byla opatrnější, ale při těch dalších většina jezdců nabrala odvahu i rychlostJPočasí nám přálo, takže jsme si užili i jesenická „panoramata“, která jsme bohužel přes mlhu nemohli vidět při exkurzi na PVE Dlouhé Stráně v květnu. Výlet se nám moc líbil, jen nás mrzelo, že 5 sportovců nemohlo s námi jet  kvůli turnaji v házené.

J. Janowiaková (tř.uč.)