Skvělé výsledky a krásné diplomy v soutěži GENIUS LOGICUS

21.10.2016 / 12:16

GENIUS LOGICUS - to jsou nejzajímavější logické hlavolamy, sudoku, kakuro, puzzle a jiné netradiční logické a matematické úlohy, a to vše on-line. Logika soutěžících musí zabrat naplno! Žáci naší školy se do této mezinárodní soutěže v loňském školním roce zapojili. Účastnili se všech soutěží, a to soutěže bez měření času, soutěže s měřením času, Genius Matematicus i Master of Sudoku.

Dosáhli skvělých úspěchů a byli za ně odměněni krásnými diplomy. Určitě si diplomy s úspěchy žáků prohlédněte…

RNDr. Miroslava Černá

DSCF4524

Tomáš Němeček SUDOKU obr175 obr176 obr177 obr178 obr179 obr180 obr181 obr210 obr211 obr212 Tomáš němeček GLB