Slovíčkový král

16.12.2014 / 15:30

Slovíčkový král

Rok se s rokem sešel a žáci sedmých tříd dostali opět šanci otestovat si svou zásobu anglických slovíček, která je důležitou součástí při studiu cizích jazyků. Letošního ročníku se zúčastnili také žáci z Pňovic a ze Senice, což učinilo soutěž mnohem pestřejší a napínavější. Kromě velikosti slovní zásoby se testovala také rychlost, s jakou se slovíčka dětem vybaví, pravopis a samozřejmě výslovnost. Boj to byl stejně jako v předešlých ročnících velice vyrovnaný, ale jasným vítězem a slovíčkovým králem pro tento rok se stal Adam Pekař ze 7. A. Na krásném třetím místě se umístila také naše žákyně Denisa Horáková ze 7. B. Všichni účastníci tohoto ročníku ale prokázali, že slovní zásobu už mají docela bohatou a doufám, že je účast v této soutěži povzbudí při dalším „šprtání“ nových slovíček.

Alena Faltová

RIMG0415 RIMG0416