Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; MailToEncode has a deprecated constructor in /var/www/clients/client13/web29/web/_common/common.php on line 488 Soutěž MATEMATICKÝ KLOKAN na naší škole. - ZŠ Vítězná Litovel

Soutěž MATEMATICKÝ KLOKAN na naší škole.

27.03.2013 / 14:26

Soutěž MATEMATICKÝ KLOKAN na naší škole.

Soutěž MATEMATICKÝ KLOKAN je mezinárodní a ve stejný den se jí zúčastňují tisíce dětí v mnoha zemích po celém světě. Soutěží se v šesti kategoriích, přičemž základních škol se týkají čtyři z nich: CVRČEK (2. a 3. třída), KLOKÁNEK (4. a 5. třída), BENJAMÍN (6. a 7. třída) a KADET (8. a 9. třída).

V letošním školním roce nám udělali opravdu radost KLOKÁNCI, tedy žáci čtvrtých a pátých tříd. Mezi úspěšné řešitele, to znamená ty, kteří získali více než šedesát bodů, se zařadilo 31 žáků naší školy. Za všechny jmenujme tři nejlepší: Klárku Kubálkovou a Richarda Foréta, kteří dosáhli na plný počet bodů, to je 120, a Lucii Kráčmarovou se 106 body. Všichni tři jsou ze 4.C. Moc jim gratulujeme a doufáme, že budou příkladem pro ty starší.

V kategorii BENJAMÍN na počet bodů vyšší než 60 dosáhli totiž pouze dva: Silvie Květoňová ze 6.B a Martina Ivanová z třídy 7.A.

M. Flášarová