Soutěž v Aj – Slovíčkový král/královna

12.12.2016 / 11:14

Soutěž v Aj – Slovíčkový král/královna

Ve středu 7. prosince se na naší škole uskutečnila soutěž v anglickém jazyce  –  Slovíčkový král/královna. Žáci 7. tříd dostali šanci otestovat si svou slovní zásobu, která je důležitou součástí při studiu cizích jazyků. Letošního ročníku se zúčastnili naši žáci a žáci z Pňovic. Atmosféra byla napjatá, protože pravděpodobnost výhry se absencí soutěžících ze ZŠ Jungmannova a ZŠ Senice zvýšila. Slovíčkovou  královnou  se pro tento rok stala Klára Šimková ze 7. A, na 2. místě se umístila Martina Masná z Pňovic a na 3. místě skončila Adéla Pravdová ze 7. B. Výherci si odnesli pěkné ceny.  Všichni soutěžící pak sladkou odměnu, protože prokázali odvahu a to, že slovní zásobu už mají bohatou.

Věřím, že účast v této soutěži všechny povzbudí k dalšímu memorování se nových slovíček.

Mgr. Iveta Pospíšilová

DSCN0634 DSCN0635 DSCN0636 DSCN0637 DSCN0640 DSCN0641 DSCN0648 DSCN0648a