Soutěž v anglickém spelingu o velikonočního zajíce

24.04.2014 / 13:22

Soutěž v anglickém spelingu o velikonočního zajíce

K velikonočnímu času na naší škole už několik let neodmyslitelně patří soutěž v anglickém spelování a ani letos tomu nemohlo být jinak. Vyspelovat si velikonočního zajíčka, který je tradiční cenou pro vítěze, se pokusilo přes čtyřicet žáků pátých a šestých tříd ze tří základních škol. Boj to byl až do posledních chvil napínavý, protože všichni účastníci soutěže dokázali vyhláskovat anglická slovíčka na velice dobré úrovni, a určitě nebudu přehánět, když napíši, že někteří žáci by určitě hravě strčili do kapsy i nás učitele. Jedním z nich byl i vítěz letošního ročníku, Jonáš Kabelík z naší 6. B, který si naprosto zaslouženě a jednohlasně odnesl nejen velikonočního čokoládového zajíce, ale také oblíbený Deník poseroutky v angličtině. Na druhém a třetím místě se umístili žáci z Pňovic. Nejdůležitější však je, že si všechny zúčastněné děti tento den užily a zaslouženě si vyspelovaly aspoň malou čokoládovou odměnu.

Alena Faltová, Iveta Navrátilová a Miloslava Flášarová

fotka vítězů