Soutěž žáků 8. roč. v tvorbě plakátu ve vektorovém grafickém editoru

27.05.2013 / 14:55

Stalo se již tradicí, že ve výuce Informatiky v 8. ročníku vyhlašujeme soutěž o nejlepší plakát vytvořený ve vektorovém grafickém editoru Zoner Callisto. Před dvěma roky tak vzniklo mnoho pěkných Mokrých vysvědčení, které dodnes používají na bazéně naší školy pro hodnocení žáků 1. stupně. Vloni jsme zabrousili do oblasti prevence negativních vlivů a vyhlásili jsme téma Kyberšikana.

Letos jsme zvolili téma k 10. výročí budovy naší školy „Co mě ve škole nejvíce baví“. Vzniklo tak velké množství plakátů, prostřednictvím kterých žáci seznámili svoje kamarády, vyučující, rodiče a veřejnost s aktivitami a zájmem o výuku, s mimoškolní činností a s akcemi na naší škole.

Tradičně též vyhodnocujeme tři nejlepší práce. Porota letos hodnotila nejen obsahovou stránku plakátu, ale též i grafickou formu projevu. 1. místo získal Patrik Macháček z 8.B, 2. místo Tereza Eibová z 8.A a 3. místo Ondřej Dohnálek z 8.C.

Práce jsou vystaveny na nástěnce v 1. poschodí naší školy.

RNDr. Miroslava Černá

IMG_3406 IMG_3407 IMG_3408 IMG_3409 IMG_3411 IMG_3412 IMG_3413 IMG_3414 IMG_3415 IMG_3416