SPOLEČNĚ V MEZIČASE

08.02.2022 / 14:01

SPOLEČNĚ V MEZIČASE

A je to tady. Konec pololetí prvního školního roku pro současné žáky prvních tříd, první vysvědčení. V tomto důležitém čase jsme využili s dětmi 1.C program organizace DOBRONAUTI na podporu vztahů mezi dětmi a zařadili jsme v rámci vyučování třídnickou hodinu  „ V cukrárně“ s cílem uvědomit si vlastní schopnosti a dovednosti, podpořit své sebevědomí, ohlédnout se za první částí školního roku.

Žáci si vyrobili – „upekli“ -  svůj vlastní kousek dortu se třemi vrstvami. Všechny kousky vytvořily jeden pěkný velký a voňavý dort třídy 1.C.  Uzavřeli jsme tímto polovinu prvního ročníku a s chutí do další části!

I. Navrátilová, tř.uč. 1.C

WhatsApp Image 2022-02-08 at 13.36.34