Spolupráce IX.B s I.B

25.10.2017 / 16:09

V úterý 3.10. se žáci 9.B vydali na první stupeň za svými mladšími kamarády do 1.B, aby s nimi mohli navázat první kontakty. Třídy pod vedením třídních učitelek Ireny Podsklanové (1.B) a Miroslavy Černé (9.B) se rozdělily na dvě skupiny a začaly tvořit společné aktivity.

Prvňáci poprosili deváťáky, aby jim pomohli s vymýšlením (a následným psaním na papír) slov s písmenem M, protože M prvňáci právě probírali v hodinách českého jazyka. Nejen prvňáci, ale i deváťáci si pro své protějšky připravili aktivitu – hru mrkanou. Obě třídy se u mrkané pobavily a pak se vzájemně rozloučily.

Těšíme se na další setkání, prvňáci!

Autor: Jakub Kolář (9.B)

Foto: Jakub Kolář, Lukáš Plíšek (9.B)

F1 F2 F3 F4 F5 F6 F7