NOVÝ WEB ZDE

Zpět na úvodZpět na úvodZpět na úvodZpět na úvodZpět na úvodZpět na úvodZpět na úvodZpět na úvodZpět na úvodZpět na úvod

ŠTAFETA ZŠ Vítězná na druhém místě!!!!

18.11.2015 / 14:28

Dne 13. listopadu 2015 se běžel již XXVII. ročník štafetového přespolního běhu Po stopách Jana Opletala a Memoriál Jiřího Vaci. Na startu ve Lhotě u Nákla se sešlo 7 družstev. Závod se konal za nepříznivého a mlhavého počasí. Závodníci naší školy výborně běželi a vítězství jim těsně uniklo až na cílové čáře. Do cíle, který byl před GJO v Litovli, doběhli po závěrečném boji v traťovém rekordu na 2. místě za atletickou školou Heyrovského Olomouc. Na dalším místě doběhla družstva GJO Litovel, ZŠ Jungmannova Litovel, ZŠ U Stadionu Uničov,  ZŠ Pionýrů Uničov a Gymnázium  Uničov. Družstvo ZŠ Vítězná Litovel běželo ve složení Viola Stoppaniová 9.A, Tomáš Nantl 8.B, Veronika Dostálová 8.A, Jonáš Kabelík 8.B, Adam Krejčí 7.B, Pavel Vymětal 9.A, Žaneta Přikrylová 8.A, Jiří Šana 9.A a Natálie Kuxová 6.B.

Závodníkům blahopřejeme a přejeme další sportovní úspěchy.