Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; MailToEncode has a deprecated constructor in /var/www/clients/client13/web29/web/_common/common.php on line 488 Štafeta ZŠ Vítězná opět vítězná! - ZŠ Vítězná Litovel

Štafeta ZŠ Vítězná opět vítězná!

21.11.2016 / 14:01

Štafeta ZŠ Vítězná opět vítězná!

Dne 16. listopadu 2016 se běžel již XXVIII. ročník štafetového přespolního běhu Po stopách Jana Opletala a Memoriálu Jiřího Vaci. Na startu ve Lhotě u Nákla sešlo 8 družstev. Závod se konal za nepříznivého a chladného počasí. Závodníci naší školy zabojovali a po 2 letech opět zvítězili. Do cíle, který byl před GJO v Litovli, doběhli na 1. místě před atletickou školou Heyrovského Olomouc a Gymnáziem Hejčín. Na dalším místě doběhla družstva GJO Litovel, ZŠ Jungmannova Litovel, Gymnázium Uničov, ZŠ Zábřeh „B“ a ZŠ Zábřeh „A“. Družstvo ZŠ Vítězná Litovel běželo ve složení: Klára Čecháková 9.B, Jonáš Kabelík 9.B, Beáta Štěpánková 8.B, Adam Krejčí 8.B, Štěpán Kohout 9.B, Michal Knebl 9.A,Adéla Jarmarová 9.B, Tomáš Nantl 9.B a  Natálie Kuxová 7.B.

Závodníkům blahopřeji a přeji další sportovní úspěchy.

Mgr. A. Rakowská, uč. Tv

20161116_100106