Zpět na úvodZpět na úvodZpět na úvodZpět na úvodZpět na úvodZpět na úvodZpět na úvodZpět na úvodZpět na úvodZpět na úvod

ŠTAFETOVÝ BĚH PO STOPÁCH JANA OPLETALA A MEMORIÁL JIŘÍHO VACI

18.11.2014 / 15:08

ŠTAFETOVÝ BĚH PO STOPÁCH JANA OPLETALA

A MEMORIÁL JIŘÍHO VACI

ŠTAFETA  ZŠ Vítězná  VÍTĚZNĚ !!!

Dne 14. listopadu 2014 se běžel již XXVI. ročník štafetového přespolního běhu Po stopách Jana Opletala a Memoriálu Jiřího Vaci. Na startu ve Lhotě u Nákla sešlo 7 družstev. Závod se konal za nepříznivého a mlhavého počasí. Závodníci naší školy výborně běželi a po 12 letech zvítězili. Do cíle, který byl před GJO v Litovli, doběhli na 1. místě před atletickou školou Heyrovského Olomouc a ZŠ Uničov - Pionýrů. Na dalším místě doběhla družstva GJO Litovel, ZŠ Jungmannova Litovel, ZŠ Náklo a Gymnázium Hejčín Olomouc. Družstvo ZŠ Vítězná Litovel běželo ve složení Valérie Chlíbková 8.A, Tomáš Nantl 7.B, Marie  Molnárová 9.B, Martin  Hájek 9.C, Filip Sapara 9.C, Michal Kubáček 9.B, Viola Stoppaniová 8.A, Jiří Šana 8.A a Nikola Fabiánová 8.A.

Závodníkům blahopřejeme a přejeme další sportovní úspěchy.