Talent Olomouckého kraje 2018

23.10.2018 / 21:52

ZŠ Vítězná jako jediná základní škola v kraji

získala ocenění

Talent Olomouckého kraje 2018

Toto ocenění získávají nejlepší školy, žáci a studenti škol, kteří dosáhli mimořádných výsledků v mezinárodních, ústředních či krajských kolech soutěží. Cílem ocenění je napomoci rozvoji talentované mládeže v Olomouckém kraji a podpořit školy, které se systematicky věnují péči o talentované žáky a studenty.

ZŠ Vítězná se umístila v oboru technickém a dovednostním na 3. místě.

První čtyři místa ve stejném oboru obsadili tito žáci školy: Tomáš Němeček, Eliška Smetanová, Tereza Spurná, Alena Šmakalová. Všem blahopřejeme.

Žáci ZŠ Vítězná

IMG_20181017_153645[1] IMG_20181019_091058[1]