Úspěch v Oblastním kole soutěže Mladých zdravotníků

20.05.2015 / 14:15

Úspěch v Oblastním kole soutěže Mladých zdravotníků

Dne 14. května 2015 jsme se společně s paní učitelkou Švecovou vydali do Olomouce na Oblastní kolo soutěže Mladých zdravotníků. Naši školu reprezentovala dvě pětičlenná družstva. První družstvo ve složení Lenka Obšilová, Radek Műller, Kateřina Labonková, Michaela Sovová a Denisa Vymětalová obsadilo 1. místo s postupem do Regionálního kola, které se koná 6. 6. 2015 opět v Olomouci. Druhé družstvo ve složení Alena Labonková, Martina Mikulková, Marie Skopalová, Aneta Kejvalová a Kateřina Smrčková obsadilo 3. místo.

Tímto také děkujeme paní učitelce Švecové za skvělou přípravu a trpělivost.

Alena Labonková a Mladí zdravotníci

Fotogalerie uložena na: http://zsvitezna.rajce.idnes.cz/14.5.2015_Oblastni_kolo_souteze_maldych_zdravotniku/

IMG_0431 IMG_0446 IMG_0454 IMG_0472 IMG_0484 Obrázek1 Obrázek3