Úspěchy písařů 2019

22.08.2019 / 9:43

30. – 31. května 2019 proběhlo v Opavě mistrovství republiky žáků základních škol ve psaní na PC. V soutěži družstev se umístili naši žáci (Eliška Smetanová, Tereza Spurná, Leoš Rozsypal a Matěj Bednář) na 2. místě. Eliška v jednotlivcích vybojovala 3 medaile a pohár za kombinaci.

3. – 4. června 2019 proběhlo mistrovství republiky studentů 1. ročníků středních škol a talentovaných mladších ve zpracování textů na PC v Ostravě. Na této soutěži jsme měli dvě  družstva. Družstvo zkušenějších písařů: Eliška Smetanová, Tereza Spurná, Leoš Rozsypal a Matěj Bednář – ti opět vybojovali stříbrné medaile a družstvo začínajících písařů: Kristýna Spurná, Veronika Zajíčková, Veronika Kohoutová a Eliška Háblová. V jednotlivcích získala Eliška Smetanová jedno první a jedno třetí místo. Tereza Spurná získala jedno druhé místo.

Opava1 Opava2 Opava3 Opava4 Ostrava1 Ostrava2 Ostrava3 Ostrava4