Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; MailToEncode has a deprecated constructor in /var/www/clients/client13/web29/web/_common/common.php on line 488 Velký úspěch našich žákyň v okresním kole soutěže Dovednosti v Office - ZŠ Vítězná Litovel

Velký úspěch našich žákyň v okresním kole soutěže Dovednosti v Office

06.04.2019 / 17:33

Velký úspěch našich žákyň v okresním kole soutěže Dovednosti v Office

Dne 26. 3. 2019 proběhlo na střední škole VOŠ a SPŠE v Olomouci okresní kolo soutěže v programování a dovednosti v Office.

Dvojice žákyň z 8. A, Terezka Spurná a Eliška Smetanová, soutěžila v kategorii dovednosti v Office. Během 150 minut musely obě žákyně využít znalosti z informatiky. Podle naučených pravidel formátovaly texty ve Wordu, vkládaly obrázky a grafy z Excelu.  V Excelu používaly nejrůznější funkce i s absolutními adresami, z vypočítaných dat vytvářely grafy a upravovaly je. Po náročných úkolech se musely vypořádat s logickým testem pro střední školy.

Terezka s Eliškou se úspěšně umístily na prvním a druhém místě. Z maximálního počtu 60 bodů Terezka získala skvělých 55 bodů a Eliška krásných 52 bodů. Děvčatům velice gratulujeme a přejeme jim hodně úspěchu v dalších soutěžích.

výsledková listina

stránky VOŠ a SPŠE v Olomouci s článkem a fotografiemi:

RNDr. Miroslava Černá
učitelka informatiky