Výlet 4.A v Olešnici u Bouzova

19.06.2017 / 10:22

Výlet  4.A v Olešnici u Bouzova

Naše třída letos vyjela na dvoudenní stanový výlet. Ráno jsme stihli vycházku na Šargon, kde jsme hráli Šipkovanou. Potom jsme se vykoupali a zazávodili si v bazénu a po obědě jsme vyrazili autobusem do Olešnice. Tam jsme postavili stany na louce u paní učitelky Podsklanové, kde jsme také nocovali.

Čekalo nás tam také spousta her a soutěží. Běželi jsme paměťový orientační závod, skákali jsme přes překážky na koňské jízdárně, hráli vybíjenou, skákali na trampolíně, stavěli v lese domečky pro skřítky. Večer jsme opékali buřty a šli po noční stezce, kde jsme si vyzkoušeli naši odvahu.

Počasí nám přálo a my si výlet pořádně užili.

Třída 4.A

P1100954 P1110040 P1110045 P1110074 P1110097