Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; MailToEncode has a deprecated constructor in /var/www/clients/client13/web29/web/_common/common.php on line 488 Výukový program 7.B v ZOO Olomouc - ZŠ Vítězná Litovel

Výukový program 7.B v ZOO Olomouc

28.05.2013 / 10:50

Výukový program 7.B  v ZOO Olomouc

23. května 2013 probíhala výuka přírodopisu žáků 7.B přímo v ZOO na Svatém Kopečku. Při komentované prohlídce se žáci dozvěděli mnohem více  zajímavostí a odborných informací od zaměstnance ZOO pana M. Kořínka. Vyprávěl nám například o chovu hrošíka, opic, žiraf, klokanů, kamzíků či kočkovitých šelem. Už poznáme podle zabarvení jaguára, levharta a geparda. Díky ošetřovatelce Haně Dostálové víme vše o mravenečníkovi a hroznýši. Chovat v náručí malého mravenečníka Tequilu byl pro nás velký zážitek, a kdo našel odvahu, mohl si „pochovat“ i obrovského škrtiče hroznýše královského. Žáci poslouchali velice pozorně, protože v závěru je čekal pracovní list, který testoval jejich znalosti.

Fotografie najdete na stránkách:

Mgr. Halka Verna a Mgr. Andrea Švecová

DSC00965 DSC00985 DSC01012 DSC01016 DSC01017 DSC01028 DSC01032 DSC01052