Zahájení nového školního roku nejen pro prvňáčky

02.09.2014 / 14:12

Prázdniny jsou za námi a začal nový školní rok. Na naší škole jsme jej zahájili, jak se sluší a patří, v pondělí 1.září. Hlavní úlohu hráli naši nejmladší – prvňáčci, které jsme slavnostně přivítali i s jejich rodiči v jídelně naší školy, kde pro ně byl připraven pestrý program.

Nejdříve prvňáčky pozdravila paní ředitelka Zuzana Absolonová, která si vyzkoušela, jestli se už umí například přihlásit. Prvňáčci to samozřejmě zvládli na výbornou. A pak už se mohli dívat, poslouchat, ale i odpovídat na všetečné otázky paní učitelky Ivety Navrátilové. Děti z Dětského pěveckého sboru Mládí pod jejím vedením zazpívaly písničky určené prvňáčkům a přidaly i oblíbenou píseň ze svého repertoáru Prší, prší v choreografii s deštníky. Vystoupily také naše gymnastky z 2.-6.ročníků s pásmem cvičení na hudbu, které připravila paní učitelka Ludmila Očenášková. Paní zástupkyně Hana Vašíčková dětem představila jejich třídní učitelky Miluši Kinštovou, Simonu Geprtovou a Danu Spurnou, které si pak prvňáčky odvedly do nazdobených tříd.

Všem prvňáčkům přejeme úspěšné vykročení do jejich prvního školního roku.

Ni

DSCN6334 DSCN6336 DSCN6365 DSCN6384 DSCN6387