Zoo Olomouc

31.05.2018 / 14:21

Zoo Olomouc

Po delší době se žáci ze 7. B vydali do ZOO Olomouc. V ZOO už na nás čekala tisková mluvčí K. Břečková a z dálky pokřikoval Kakadu Luigií. Cílem naší návštěvy nebylo jen obdivovat zvířata, ale také pomoci. Uklízeli jsme větve z popadaných stromů a odnášeli je na štěpkování. Štěpka dále poslouží jako podestýlka pro některá zvířátka ze ZOO. Pořádně jsme si mákli, ale stálo to za to!!! Pracovníci ZOO nás pochválili. Odměnou bylo setkání s klokanicí Amálkou, mravenečníkem Kryštofem. Všech 20 žáků, asistentka pedagoga, pedagogický doprovod, ale i dvě zástupkyně z řad rodičů – ti všichni prožili příjemné dopoledne v krásném prostředí olomoucké ZOO, které ještě umocnil pocit z vykonané práce. A až někdy v budoucnu budou v roli návštěvníků, mohou si klidně říci i o toto jsme se zasloužili.

Byl to nezapomenutelný zážitek. Příště rádi opět pomůžeme.

Mgr. Andrea Švecová

Fotogalerie na stránce: