ZŠ VÍTĚZNÁ DĚKUJE ZDRAVOTNÍKŮM

15.06.2021 / 19:39

ZŠ VÍTĚZNÁ DĚKUJE ZDRAVOTNÍKŮM

Již devět let se všichni žáci a pedagogičtí pracovníci ZŠ Vítězná společně fotografují před její budovou. Tyto společné fotografie pak zdobí chodby naší školy. Pokaždé přitom volíme jiné téma a styl. Jednou jsme vytvořili pestrou duhu z triček - každý ročník v ní představoval jinou barvu duhy. V roce výročí vzniku republiky přišli všichni na fotografování v červené, modré, nebo bílé a sestavili jsme vlajku ČR. Loni, když byla škola bez žáků, jsme pořídili jen snímky učitelů s notebooky, abychom tak připomněli nelehkou distanční výuku. Letos jsme se rozhodli, že společnou fotografií vyjádříme poděkování zdravotníkům za náročnou práci v koronavirovém období.

Nezdá se to, ale na fotografii je 22 tříd a cca 520 žáků a pedagogických pracovníků J.

Mgr. Zuzana Absolonová, ředitelka

ZDRAVOTNÍCI, DĚKUJEME!

DSC_2443_01 (2) DSC_2469_02 (2)